Już od wielu lat dostarczamy importowane warchlaki do najlepszych polskich hodowców trzody chlewnej. Gwarantujemy rzetelną i terminową dostawę umówionego towaru bezpośrednio do gospodarstwa. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów współpracując z nami.

Prowadzimy sprzedaż warchlaków od sprawdzonych i zaufanych hodowców zagranicznych. Staramy się przekazywać informacje na temat wyników tuczu pomiędzy odbiorcami a producentami, by móc maksymalnie wpływać na jakość dostarczanych warchlaków.

Biorąc pod uwagę różnorodne gusta i upodobania klienta każdą ofertę na warchlaki dobieramy indywidualnie. Zamówienia realizujemy w przeciągu 7 dni. Zaopatrujemy małych jak i dużych hodowców- każdy klient ma dla nas duże znaczenie.

Oferujemy Państwu fachową pomoc na każdym szczeblu sprzedaży. Począwszy od doboru najlepszej oferty, rygorystycznej selekcji zwierząt na bazie załadunkowej za granicą, jak i pomocy przy rozładunku. Każda zgłoszona uwaga nie pozostaje bez echa.

 

Co roku zwiększamy ilość kontraktów z hodowcami, by dostarczać do gospodarstw polskich warchlaki z tego samego numeru kolczyka. Hodowcy trzody coraz częściej doceniają dostawy z tych samych ferm, by móc dostosować powtarzać profilaktykę uzyskiwać wyższe rezultaty tuczu.

Warchlaki transportowane są certyfikowanymi cztero lub pięciopokładowymi zestawami wyspecjalizowanymi do przewozu zwierząt. Samochody wyposażone są w niezbędne czujniki temeratur oraz urządzenia GPS. Samochody uprawnione są do bezpośrednich załadunków na fermach producentów duńskich po odpowiedniej dezynfekcji i kwarantannie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

tel: 512 434 817

tel: 505 998 815

e-mail: biuro@bestpig.pl